Jak Krystyna z Krystyną

5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-907284-0-0
wywiady, znane Krystyny
Jula

Treścią książki są rozmowy radiowe przeprowadzone przez autorkę w okresie czerwiec 1996 - listopad 1007 z jej znanymi imienniczkami, m.in.: Czubówną, Jandą, Koftą, Loską, Prońko, Sienkiewicz, oraz z mężczyznami o znanych im Krystynach, m.in. Jerzym Bralczykiem, Jerzym Dudą-Graczem, Januszem Korwinem-Mikke, Markiem Niedźwiedzkim, Michałem Ogórkiem, Tomaszem Raczkiem, Stanisławem Sojką. Są tu również zamieszczone przepisy na danie imieninowew kilku znanych Krystyn.

źródło opisu: książka

źródło okładki: Internet

Jula | 2011-03-10

Bardzo ciekawa, pięknie wydana książka. Czyta się ją z prawdziwą przyjemnością. Polecam.

Kinia | 2016-10-17
Marcin | 2016-01-08