13 słów o miłości

l'Amour en treize étapes
978-83-7482-204-6
religia
kinga

Miłość... każdy za nią tęskni, każdy pragnie być kochany. Ale czy każdy kochać unie? Jezus prosi, abyśmy trwali w Jego miłości i kochali się nawzajem tak, jak On kocha nas. Ale co to znaczy w praktyce? Odpowiedzi na to pytanie udzielił św. Paweł pisząc wspaniały "Hymn o miłości" Oryginalnej analizy poszczególnych "słów" tego dzieła dokonał autor niniejszej książki. "13 słów o miłości" to książka dla każdego, kto chce nauczyć się kochać. [z okładki]

źródło okładki: http://gloria24.pl/ksiazki/13,slow,o,milosci-407-56354.html

Humanek | 2016-11-08