Naruto tom 46 - Naruto powraca

-ナルト-
manga, Naruto
komiksy
Zbynek

Hatake wspomaga drużyna Chouzy. Shinobi Konohy przegrywają. Kakashi ginie ratując Chojiego resztkami chakry. Na przeciw jednego z ciał Pain staje Ebisu. Konohamaru wychodzi z ukrycia i atakuje wroga Rasenganem. W starciach giną kolejni bohaterowie. Pain staje naprzeciw Tsunade. Udaje mu się odkryć miejsce pobytu Uzumakiego. Wznosi się wysoko w powietrze i niszczy wioskę techniką Shinra Tensei. Wraca Naruto. Rozpoczyna się starcie pomiędzy przywódcą Akatsuki, a Uzumakim.

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2011

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Bardosir | 2016-10-10
Przeczytana: 14 listopada 2016