Artur i zemsta Maltazara

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Artur i Minimki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Anna Trznadel- Szczepanek
Arthur et le vengeance de Maltazard
dla dzieci, bajka, Minimki
typ
papier
GORMITI
6,25 (52 ocen i 1 opinia)

Opis książki

"Na pomoc!". To wołanie o ratunek wypisane na ziarenku ryżu dostarczonym przez pająka burzy spokój Artura. Minimki są w niebezpieczeństwie! Nie ma ani chwili do stracenia! Dokładnie w tym samym momencie jego ojciec postanawia wyjechać wcześniej, niż to było ustalone, i już się niecierpliwi za kierownicą samochodu. Przerażony Artur zawiadamia dziadka Archibalda w nadziei, że ten go zastąpi......

Przerażony Artur zawiadamia dziadka Archibalda w nadziei, że ten go zastąpi... Jednak chłopiec nie może znieść myśli, że życie Seleni jest zagrożone. Dzięki pomocy psa Alfreda udaje mu się uśpić czujność rodziców i wrócić w środku nocy do domu dziadków.
Zbliża się północ. Za chwilę promień księżyca padnie na lunetę Archibalda i otworzy przejście do krainy Minimków. Niestety nadciąga chmura. Jeżeli zakryje księżyc...

źródło opisu: Wydawnictwo Albatros & Wydawnictwo Olesiejuk, 2010

Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
mimbla5 | 2014-06-24
Na półkach: Przeczytane, Dziecinne
Przeczytana: 10 marca 2014

Dwa wieczory lub jedno popołudnie. Z dzieckiem, oczywiście, bo dorosłemu wystarczy kwadrans na przeczytanie tej książki. Chciałam napisać "tego dzieła", ale to zabrzmiałoby niepotrzebnie sarkastycznie. Książka ładnie wydana, w sam raz dla fanów cyklu o Arturze. Moje dziecko (5 lat) też z przyjemnością słuchało, mając na świeżo w pamięci film i rozpoznając znajome motywy. Da się przeżyć, bez rewelacji, można też przeżyć bez.

applepoison | 2015-03-19

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:
  •   widziałaś BANDYTÓW