Angielski dla twoich potrzeb - podręcznik do nauki języka angielskiego dla początkujących

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Najprościej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Glottiverbum
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-917892-0-9
nauka język angielski
poradniki
Jula

Niniejsza książka to:
- starannie wybrane słownictwo, charakteryzujące się dużą powtarzalnością w testach i ćwiczeniach;
- połaczenie nauki języka z poszerzeniem wiedzy z innych dziedzin;
- możliwość pracy samodzielnej lub pod okiem nauczyciela;
- gwarancja dobrych wyników w nauce.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: zdjęcie własne

Jarek | 2012-02-02
Przeczytana: 06 stycznia 2012

Książka świetna dla początkujących. Dzięki niej zmotywowałem się do dalszej nauki angielskiego, z wiedzą o podstawowych zagadnieniach. Ćwiczenia zawarte w tej książce wykonuje się przyjemnie i z satysfakcją. Ponadto często słownictwo powtarza się w kolejnych ćwiczeniach - dzięki czemu materiał powtarza się automatycznie, bez potrzeby mozolnego ślęczenia nad nim.

Pami | 2013-10-23
Przeczytana: 2007 rok