Miś Fantazy poznaje tajemnice kryształu

Wydawnictwo: Muza
Baśń, dla, dzieci, miś, fantazy, serial, animowany, tvp
mięta

- kultowa książka dla dzieci, po którą chętnie sięgają też dorośli - na podstawie powieści powstaje największy od czasów Bolka i Lolka projekt serii filmów animowanych TVP - emisja pierwszych trzynastu odcinków zostanie zaprezentowana w styczniu 2008 roku, a pilotażowy odcinek ukazał się już w czasie Świąt Wielkanocnych Baśń o potędze miłości, która przybierając oblicza dobra, przyjaźni i...

- kultowa książka dla dzieci, po którą chętnie sięgają też dorośli

Baśń o potędze miłości, która przybierając oblicza dobra, przyjaźni i wierności dąży do opromienienia świata i uczynienia innych lepszymi. Na słonecznej wyspie jest miejsce dla wszystkich. Dla Prospera, Czarodzieja ze Skały Wspomnień, dla Julki i tajemniczej Zagadki, dla Żuczka Wesołka, dla zielonej Żaby Kapy Kapy. Wszystkie postaci tworzą krąg wokół tej najważniejszej - Misia Fantazego, błękitnego dziecka szczęścia. Miś Fantazy ma szansę stać się najpopularniejszym bohaterem filmów animowanych w Polsce. NADCHODZI ERA NIEBIESKIEGO MISIA!

źródło opisu: Empik, 2008

źródło okładki: http://www.empik.com/

Marta Bilewicz | 2012-03-19
Przeczytana: 17 marca 2012

Dobra i ciekawa książka, ale dla starszych dzieci. Moja 4-letnia córka słuchała z zainteresowaniem, ale język tej bajki nie jest prosty i wiele rzeczy oraz opisów i metafor było dla niej za trudnych. Ponadto klimat książki nie jest sielski i spokojny, bo nigdy nie wiadomo, co wyskoczy zza rogu, nie wiadomo, co się stanie i czy komuś nie przydarzy się krzywda.

elkar | 2015-01-20

Wspaniałe opowieści o Małym Niebieskim Misiu, czytam synkowi co wieczór:)

mimbla5 | 2014-06-24
Na półkach: Przeczytane, Dziecinne
Przeczytana: 31 maja 2014

Prawdziwa baśń. Taka, jakiej dawno nie czytałam. Ma wszystko, co baśń mieć powinna niezwykła scenerię, wyraziste postaci i przesłanie podane zgodnie z regułami gatunku, a nie kawa na ławę, jak to we współczesnych dziecięcych książkach bywa. I - UWAGA - czytaliśmy to z dzieckiem dwa miesiące, bo po dwóch stronach usypiał, a ja - no cóż, musiałam dotrzeć do końca...

Kocik | 2012-01-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Książka mojego dzieciństwa! Bardzo miło ją wspominam :)

merlinka | 2013-08-10

czytalam te ksiazke jak byla mala, fajna :)

Claire | 2016-04-28
Korneliusz Krysiak | 2016-04-13