Bajki o zwierzętach

Wydawnictwo: Publicat
83-245-0681-0
dziecko, zwierzeta, opowiadanie, bajki
Anna_R

Zabawne i pouczające opowiadania dla dzieci. Zwierzątka przedstawione są w tej książce jako mali przyjaciele, wspólnie z którymi dziecko "odkrywa" świat. Krótkie teksty umożliwiają skupienie się na całej opowieści. Duże litery ułatwiaja nauke czytania.

źródło opisu: http://nakanapie.pl/book/383336/bajki-o-zwierzetach-duze-litery.htm

źródło okładki: http://nakanapie.pl/book/383336/bajki-o-zwierzetach-duze-litery.htm

aga | 2015-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2015

Lubię czytać tę książkę na dobranoc. Są dobrze napisane. Zawierają morał. Nie ma za dużo ilustracji, dlatego dziecko może skupić się na tym co czytamy.
Moja córka uwielbia bajkę ,,O łosiu i żabie".

acronka | 2013-08-14
Przeczytana: sierpień 2013

Są tu bajki dla starszych i młodszych dzieci. Proste historyjki opisujące świat i trochę bardziej skomplikowane. Wadą jest niedopasowanie językowe. Są bajki z długimi zdaniami wielokrotnie złożonymi, że nie tylko dziecko, ale i dorosły ma problem ze zrozumieniem. Jest tu wiele bajek, więc zawsze znajdzie się jakaś, która dziecku wyjątkowo przypadnie do gustu. U nas hitem były "Kuba i konik" oraz "Kuba i krecik".

Sosnowaigielka | 2016-01-21

Duże litery, inspirujące ilustracje i różnorodność opowieści charakteryzują tą książeczkę z opowiastkami dla dzieci. Warta zakupu zarówno przez rodziców, jak i do pracy pedagogicznej.

Edrisan | 2016-10-18
Przeczytana: 20 listopada 2016