Kobieta Jaguar i mądrość Drzewa Motyli

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Jaguar Woman and the wisdom of the Butterfly Tree
ezoteryka
Agagulik

W trzecim tomie swej szamańskiej biografii Lynn V. Andrews wkracza w obcy, mroczny świat własnej osobowości. Jej niezwykła podróż w nieznane prowadzi czytelnika do nowych krain ducha i umysłu. Autorka mówi o gromadzeniu swej kobiecej energii, a jednocześnie otwiera przed każdym drogę do odkrycia własnej mocy. Ukazuje wyzwania, ale i nagrody, jakie czekają na świętej ścieżce poszukiwania, którego głównym celem jest stanie się tym, kim się jest.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://literacki24.pl

modeleda | 2013-04-12

Książka jest fantastyczna. We wszystkich znaczeniach tego słowa. Niesamowicie pięknie opisane rytuały i doświadczenia magiczne. Świetnie się pewnie sprawdzi dla kobiet w zwiększeniu siły osobowości, ale również dla mężczyzn zainteresowanych ezoteryką, czy szamanizmem, ponieważ sam takim jestem!
Czytałem parę lat temu w pracy w postaci ebooka, długo potem szukałem tej książki do kupna, ale dopiero teraz egzemplarze pojawiły się na allegro- jedna sztuka już leci do mnie.
Gorąco polecam.

margola | 2016-03-14