Ekologiczne kierunki w medycynie naturalnej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
83-01-11137-2
zdrowie, medycyna
Jula

Książka ta jest próbą syntetycznego przedstawienia ważniejszych kierunków medycyny naturalnej o charakterze wyraźnie ekologicznym. Każdy z nich ma wielkie znaczenie dla profilaktyki. Wszystkie charakteryzują się holistycznym, całościowym, podejściem do problemów zdrowia. Leczą człowieka, a nie chorobę, i to wyłącznie przyczyny, a nie objawy. Wszystkie wybrane kierunki przywiązują wielką wagę do zjawisk energetycznych w biosferze i w organizmie człowieka.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.archiwumallegro.pl