megiddovl

Szeroki obraz wszystkich dziedzin życia: od Unii Europejskiej po zabytki wpisane na Listę UNESCO, od astronomii po jednostki zwalczające terroryzm, od fizyki po nowoczesną ekonomię, od historii i sztuk pięknych po sport, od religioznawstwa po biologię. 40 tysięcy haseł, prezentujących aktualny stan wiedzy w sposób zwięzły i przystępny. 5 tysięcy kolorowych fotografii, rysunków i map. Hasła...

5 tysięcy kolorowych fotografii, rysunków i map.
Hasła zostały opracowane przez naukowców z krakowskiego ośrodka akademickiego

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl