Inspekt w ogródku - wymaga pracy, ale jest potrzebny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla ogrodników amatorów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
830901063X
poradniki
megiddovl

Nowa seria dla ogrodników amatorów. Łatwiej jest kupić, trudniej natomiast uzyskać owoce, warzywa czy kwiaty dzięki własnej pracy. Trudu tego nie boją się jednak tysiące, ba setki tysięcy osób, dla których skrawek ziemi lub skrzynka na balkonie jest "Ich ogródkiem". Chcą siać, sadzić, pielęgnować, zbierać plony, mieć z nich pożytek i radość. Takim właśnie "ogródkowiczom" Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne dedykuje nową, wielotematyczną serię ze znakiem rośliny, której kwiat rozchyla się jak książka.

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl