Szmaragdowa toń

Wydawnictwo: Harlequin
The Desert Lord's Bride
romans, miłość, szejk
Sabinka

Przeszłość Dżudaru spoczywa w rękach księcia Szehaba, którego obowiązkiem jest zapewnić ciągłość dynastii panującej. Powinien dążyć również do zachowania pokoju w regionie, a to najlepiej osiągnąć poprzez mądry wybór żony. Szehab postanawia poślubić Farę, córkę władcy sąsiedniego kraju, chociaż słyszał o niej wiele złego. Ponoć Fara jest kochanką milionera, który mógł by być jej dziadkiem. W dodatku ta zepsuta i uparta dziewczyna nie zgadza się na ślub.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne