Paryż dla dwojga

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harleqiun Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Paris or Bust!
ek_ek

Seria ta oferuje powieści o zdecydowanej i rozbudowanej fabule, często antologie. Ich akcja jest wartka, nierzadko pełna niespodzianek, nagłych zwrotów akcji i napięcia.Ci, którzy myślą, że to kolejna historia wyłącznie o miłości, mogą się mile rozczarować. Special to historie z życia wzięte, które mogłyby przydarzyć się każdemu.

| 2014-12-01

[opinia dot. tylko jednej z trzech części, mianowicie książki "Sen o Paryżu" Jill Shalvis]
Więc tak... {nigdy nie zaczynaj zdania od 'więc' :D} Polecam tę książkę jako miły przerywnik między ciężkimi zajęciami. Pół godzinki relaksu nikomu nie zaszkodzi... Bardzo przewidywalna, chociaż główna bohaterka, Kylie, ma nietypowy charakter! Poza tym końcówka jest baaaardzo naciągana. W życiu raczej dziwnie byłoby się z taką sytuacją spotkać...
Po prostu typowy harlequin...

sagamilka | 2016-02-01
Na półkach: Rok 2016, Przeczytane