Morze słów, ocean milczenia

Wydawnictwo: Zaimek
black_hole

"Morze słów, ocean milczenia" to gorzka opowieść o losach dziewczyny uwięzionej w piwnicy. Poznajemy strach ofiary, bezwzględność oprawców. Nagle po zdumiewającym zwrocie akcji, dramat zaczyna się rozgrywać na dwóch płaszczyznach, ukazując ludzkie odruchy jednego z przestępców. Umiejętnie budowane napięcie między bohaterami prowadzi do zaskakującego finału. Książkę czyta się szybko, w...

Książkę czyta się szybko, w skupieniu, lekturę kończymy pełni uczucia niedosytu i żalu, że to już koniec.
Niezatarty ślad, jaki w umyśle czytelnika pozostawia lektura "Morza słów, oceanu milczenia" czyni z tej książki po prostu zjawiskową pozycję.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/morze-slow-ocean-milczenia/

Marta | 2014-02-06

Głęboka, dobrze przemyślana proza. Od czasów „Senności” Kuczoka, nie delektowałam się tak żadną książką. Bo takimi książkami należy się delektować, niczym dobrze przygotowanym posiłkiem pełnym zaskakujących smaków, które kęs po kęsie rozpływają się w ustach. To książka wyróżniająca się ogromnym pisarskim kunsztem. Polecam wszystkim spragnionym polskiej prozy w najlepszym wydaniu.

Outsider _ | 2011-04-29

Książka wspaniała. Wstrząsająca i na prawdę wyjątkowa. Nie mogę znaleźć słów które oddałyby to co czułam po jej przeczytaniu.
Jak najbardziej polecam.

chwilaaa | 2015-11-18