Językoznawstwo

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Językoznawstwa Polskiego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
83-01-14244-8
językoznawstwo, podręcznik

„Językoznawstwo” — najbardziej znany podręcznik Tadeusza Milewskiego — prezentuje kompletne ujęcie zagadnień językoznawczych do lat 60. XX wieku, m.in. językoznawstwo teoretyczne, opisowe, historyczno-porównawcze i typologiczne. Podręcznik porządkuje wiedzę, pomaga w przygotowaniu do zajęć kursowych i egzaminu — klarowny wykład — przejrzyste definicje — nowe ćwiczenia z kluczem Polecamy...

— klarowny wykład
— przejrzyste definicje
— nowe ćwiczenia z kluczem
Polecamy studentom wszystkich kierunków filologicznych.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.lideria.pl

Kasia | 2014-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2014
Kat | 2013-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2013

Trochę, wyciągnęłam, co mi było potrzebne, ale pewnie kiedyś wrócę.

Marcin | 2012-10-21

Bardzo dobre opracowanie, pozwala zrozumieć, czym jest jest język.

książek: 1943
Luna | 2016-11-01