Widzieliście je w telewizji i w kinie, czytaliście książki. Teraz macie okazję poznać je bliżej! Bohaterki opowiadają nam wszystko:

Veronica | 2014-05-09
Przeczytana: 09 maja 2014

Książkę czyta się bardzo, bardzo szybko,gdyż ma ona jedynie 80 parę stron. W książce jest sporo szczegółów :) Gdy byłam mała bardzo ulubiłam filmy z bliźniaczkami Olsen, a w podstawówce przeczytałam wszystkie książki o nich jakie były w bibliotece. Przeczytanie tej biografii wywołało u mnie mnóstwo miłych wspomnień jak to z siostrą bliźniaczką oglądałyśmy "Jedziemy do babci" albo "Paszport do Paryża" :)oraz wymienianie się z koleżankami książkami z serii" Jak dwie krople wody" i "16 urodziny - To będzie impreza!" Wszystkim fanom polecam :D

Elena | 2014-05-11
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 11 maja 2014

Ciekawa książka dla wszystkich fanów Mary - Kate i Ashley. Przypomniała mi o czasach z podstawówki kiedy to uwielbiałam książki na podstawie serialów dziewczyn. Z biografii można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z życia dziewcząt. Polecam ;)

Carnivore_ | 2013-07-26
Przeczytana: 12 lipca 2013

Znalazłam ją całkiem przypadkiem i postanowiłam wypożyczyć, gdyż nadal uwielbiam bliźniaczki Olsen. Świetnie się bawiłam czytając ich biografię, bo przy okazji przypominałam sobie miłe wspomnienia z filmami z ich udziałem.

Natalia | 2012-08-05

Kupiłam, kiedy jeszcze byłam dziecięcą, niesamowitą fanką bliźniaczek Olsen :) Wiedziałam o nich dosłownie wszystko, więc taka biografia była mi niezbędna do kolekcji ^^ Książka fajna, ciekawa, szybko się czyta, z wieloma, nawet drobnymi szczegółami dotyczącymi życia aktorek. Polecam ;-)

BeaKiddo | 2016-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2016