Angel

Okładka książki Angel Lee Weatherly
Okładka książki Angel
Lee Weatherly Wydawnictwo: Usborne Publishing Ltd Cykl: Trylogia Anioła (tom 1) fantasy, science fiction
Trylogia Anioła (tom 1)

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Wreszcie znalazłam powieść s-f która naprawdę mnie wciągnęła

Wreszcie znalazłam powieść s-f która naprawdę mnie wciągnęła

Miałam wątpliwości co do tej książki ale myliłam się historia dziewczyny jest obłędna

Nie porwała mnie. Zwyczajna, czasami lekko przynudnawa. Czytałam dużo lepsze z tego gatunku. Nie jest jednak najgorsza. Warto przeczytać, aby wyrobić sobie własne.

Pierwszt raz przeczytałam książkę tego typu. Trzyma napięcie od początku do końca. Z całego serca polecam ją dorosłym, jak i młodzieży. Chętnie sięgnę po część drugą i trzecią. Pozdrawiam

To jedna z moich ulubionych książek jeśli chodzi o tego typu książki. Przeczytałam je jednym tchem i ciesze się, że mogłam się na nią natknąć. Polecam każdemu kto ogląda tego typu książki.

ciekawy pomysł, ale kiepskie wykonanie. Moim zdaniem wątek romantyczny jest za bardzo "cukierkowy" i mało realny.
Mimo wszystko polecam jako lekką serie do czytania.

Mimo wszystko polecam jako lekką serie do czytania.

dla mnie początek był trudny aby go po prostu przemielić, aż dwa razy podchodziłam do tej książki jednakże kiedy rozpoczęła się ogólna podróż z Alexem czytało się bardzo szybko i fajnie. Jednak sama historia jakoś mnie nie powaliła choć miała taką nadzieję, myślałam że no sama nie wiem bardziej mnie zaskoczy, za każdym rozdziałem będę aż zapierać wdech, tak jednak nie było, szkoda.

Polecam książkę do przeczytania aby odpocząć od jakieś serii w moim przypadku arcydzieło Sary J.Mass i jej zachwycający szklany tron :D

Początek książki, całkiem interesujący, gdyż protagonistka jest nieco nietypowa, choć pod pewnymi względami, wykreowana tradycyjnie - ona, jako jedyna, jest wyjątkowa.
Po kilku rozdziałach, powoli wszystko przechodzi do sedna, a fabuła staje się, okropnie przewidywalna. Wątek romantyczny, w pewnym momencie, przesłania wszystko inne, co osobiście uważam za nieodpowiednie, jako że książka należy do fantastyki
Pod względem treści - uważam, że tekst nie jest wysokiej jakości. Chwilami brakuje pewnych opisów, które załatałyby pewne dziury, ale tragedii nie ma.
Czyta się szybko, gdyż wystarczy jeden wieczór.
Pozdrawiam

Nie wiem jak oceniłabym teraz, ale pamiętam jak bardzo mnie kiedyś wciągnęło

Nie wiem jak oceniłabym teraz, ale pamiętam jak bardzo mnie kiedyś wciągnęło

Niestety w kategorii powinno być dopisane - ROMANS. Początek obiecujący a w środku dłużyzny jak to para się całuje, dotyka i całuje dotyka i nic.
Dla zwolenników romansów to ocena pewnie z jakiś 6 dla mnie 4. Przepraszam wszystkich miłośników R.