Krótka historia filozofii zachodniej

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
A Brief History of Western Philosophy
83-7469-124-7
filozofia i etyka

"Krótka historia filozofii zachodniej" to napisana prosto i przejrzyście książka, adresowana do tych wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze filozoficznej fascynacji. Jej lektura nie wymaga w zasadzie żadnych uprzednich studiów czy przygotowania. Niebywale ważnymi atrybutami dzieła Kenny'ego są ponadto dbałość o historyczny kontekst wykładu, sprawność i barwność relacji oraz elegancja stylu.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: Proszynski.pl