Pheviotyka: teoria pheviotyki

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-142-6
popularnonaukowa
Kamila

Człowiek przez sam fakt, że istnieje, odbiera i analizuje pewną część informacji pochodzących z innych elementów wszechświata. Teoria pheviotyki za pośrednictwem wykształconych przez człowieka logiki i funkcji języka wyjaśnia każdy element rzeczywistości (nawet te leżące często poza granicami poznania). Pheviotyczne rozważania dotyczą niemal wszystkich części absolutu, jak na przykład:...

Pheviotyczne rozważania dotyczą niemal wszystkich części absolutu, jak na przykład: reaktywność składowych wszechświata, właściwości struktur biologicznych, granice poznania, istota świadomości, szczęście całkowite, realizacja utopii, sztuczna inteligencja czy kierunek ewolucji życia. Efektem finalnym wywodów są racjonalne i wiarygodne rozwiązania poruszanych problemów, dając tym samym łatwe do zrozumienia wiadomości o wszystkich tajnikach istnienia.

Wiedza takiego pokroju, jako najwyższa płaszczyzna poznawcza, jest możliwie najlepszą podstawą w tworzeniu nowego, lepszego świata i przekonania, że życie należy do nas.

Zachęcamy do kontaktu z Autorem pod adresem: mateusz.sitarz(at)o2.pl.

ganesza | 2013-12-27