Zabawy edukacyjne pięciolatka

Seria: Akademia Malucha
Wydawnictwo: Wilga
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Książka: poprawia umiejętności manualne dziecka uczy kolorów i kształtów ćwiczy wyobraźnię i koncentrację rozwija słownictwo i umiejętność opowiadania przygotowuje do pisania i czytania Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

AnnaSikorska | 2017-03-06

Od jakiegoś czasu naszym codziennym ćwiczeniom i zabawie towarzyszą książeczki z zadaniami z serii „Akademia malucha” z wydawnictwa Wilga. „Zabawy edukacyjne” dostosowane są do wieku dziecka. Pierwsze ćwiczenia adresowano już dla dwulatków, które dzięki takiej zabawie mogą przygotować się do przedszkola. Szablony zawarte w książeczce doskonale sprawdzają się również jako malowanki lub wyklejanki. Kolejne etapy (dla trzylatków, czterolatków, pięciolatków) są już dokładniejsze, zawierają bardziej rozbudowane ćwiczenia, czyli pomagają nam sprawdzić postępy dziecka oraz wychwycić obszary, nad którymi jeszcze należy popracować. Cechą wspólną tych ćwiczeń są naklejki urozmaicające zabawę. Dzięki takiemu spędzaniu wolnego czasu nasza pociecha ćwiczy wiele ważnych umiejętności, o których napiszę dalej.
W „Zabawach edukacyjnych pięciolatka” znajdziemy zabawy polegające na kolorowaniu, dopasowywaniu, dostrzeganiu podobieństw i różnic, liczeniu, tworzeniu, nauce orientacji przestrzennej,...

Eveleen | 2011-07-05
Bookworm | 2015-02-12