Rewir bez granic

Revir bez hranic
biografia, myśliwy
popularnonaukowa
hunter

Mówiąc: „Ze strzelbą i wędką na ramieniu przemierzyłem obszary dzikiej tajgi, pełną tajemnic dżunglę nad Amu-Darią, bezkresne stepy Kazachstanu, majestatyczne góry Kaukazu i nieprzejrzane lasy Północy” autor całkowicie spełnia nadzieję czytelnika spodziewającego się, że lektura tej książki przeniesie go w świat pasjonującej myśliwskiej przygody, w której zarówno niedźwiedzie jak i flamingi, łosie jak i koziorożce, tygrysy jak i wilki, gronostaje jak i łososie są bohaterami zielonego Rewiru bez granic.

źródło opisu: http://www.swistak.pl/a11942191,Luska-Rudolf-Rewir-bez-granic.html

źródło okładki: www.swistak.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!