Sporty olimpijskie /60 naklejek encyklopedia przedszkolaka

Wydawnictwo: Promocja

Ta książeczka to propozycja dla każdego dziecka, które interesuje się sportem i tematyką olimpijską. Dzięki ciekawym zadaniom jego wiedza o sporcie, a zwłaszcza dyscyplinach olimpijskich, poszerzy się, a nauka połączona z zabawą stanie się przyjemnością. Logiczne myślenie i kojarzenie, spostrzegawczość, koncentracja i zręczność manualna to sprawności, które dziecko rozwinie, wykonując ćwiczenia o różnym stopniu trudności. W ten sposób przygotuje się do nauki czytania, pisania i liczenia. Wiedza i umiejętności zdobywane od najmłodszych lat sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczne przede wszystkim potrafi odnaleźć się w grupie rówieśników i umie porozumiewać się z dorosłymi. Mając taką podstawę, chętniej się uczy i wyraża własne opinie, myśli twórczo i jest aktywne. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,