Różany dworek. Sara wyrusza w podróż. Bajarka

Tłumaczenie: Anna Bańkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sara w Avonlea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
The Journey begins. The story girl earns her name.
Sara Stanley, Avonlea
Paula

Losy Sary Stanley, znanej z książek "Historynka" oraz "Złocista droga". "Różany dworek" napisany został przez Dennis Adair, Janet Rosenstock (część 1) oraz Gail Hamilton (część 2), Wykorzystano niezależny serial telewizyjny, przy którym nie współpracowała pierwotna autorka "Złocistej drogi" oraz "Historynki", Lucy Maud Montgomery. Choć książka jest gratką dla fanów twórczości L.M.M., to jednak w żadnej części "Różany dworek" nie wyszedł spod pióra L.M.Montgomery.

źródło opisu: Na podstawie danych z Biblioteki Narodowej

źródło okładki: www.antykwariatnws.pl

Anna | 2016-02-27

Czytało się bardzo przyjemnie jednak lepiej nie porównywać do twórczości L. M. Montgomery, bo wtedy wypada słabo. Najlepszy z serii jest właśnie "Różany dworek" potem trochę irytujące jest to, że brak chronologii.

Daria | 2014-07-18

Przeczytałam wszystkie książki z tej serii i każdą czytało się bardzo przyjemnie. Polecam!!!

Eljot | 2012-01-13

Bardzo fajna ksiązka, czytając ja przenoszę się w magiczny świat...:)

Yasmine | 2011-05-11
Przeczytana: 1996 rok

Książka zainspirowana serialem "Droga do Avonlea".

Kamila | 2012-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2012

Kocham Sarę i jej perypetie:))

Hebe | 2017-03-14
Basia | 2017-01-23