M+E

Tłumaczenie: Ewa Radecka
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
M und E
83-10-10171-6

Ewa i Martin są po raz pierwszy zakochani. Jak przezwyciężać zazdrość, chęć izolowania się od innych? Autorka porusza również temat pierwszych kontaktów seksualnych i związanych z tym zagrożeń.

źródło opisu: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=2874

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=2874

niusia15 | 2016-12-31
Przeczytana: 30 grudnia 2016

Tragedia, aż nie wierzę, że takie książki są wydawane... :/ Są fragmenty umoralniające, gdzie widać wyraźnie, że cały rozdział był pisany pod to, by jedna osoba mogła przeprowadzić długi monolog o tym, jakie to ważne nie iść za stadem jak te barany, jak ważne jest zaufanie w związku czy też równowaga pomiędzy partnerem a przyjaciółmi i rodziną. Naprawdę szkoda czasu na taką książkę, łopatologicznie tłumaczącą podstawy dobrego związku. Dodam jeszcze, że główna bohaterka to totalna idiotka, nie wiem czy to był celowy zamysł ukazania stereotypowej nastolatki, ale jeśli tak, to uważam, że nie trafiony.

Nastolatkom polecam zamiast czytania takich pozycji choćby felietony Reginy Brett czy "Intruza" Stephanie Meyer. W sumie książki "Zmierzchu" więcej wnoszą niż takie coś. I lepiej się przy nich bawi.

annxd54 | 2011-04-24

Książka dość banalna. Jest o miłości nastolatków, która kończy się haapy endem. Autorka jednak zwraca uwagę na bardzo ważne rzeczy takie jak: antykoncepcja, relacje z przyjaciółmi i rodzicami. Jeżeli jej nie przeczytamy nic nie stracimy! ;)

Anusia | 2012-12-10

czytałam jako nastolatka i pomogła mi zrozumieć parę rzeczy. bardzo szybko się czytało :)

Andżelika Rosenberger | 2013-08-13
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 04 października 2013

Super książka o miłości nastolatków :)
Polecam :D

PatkaPL | 2015-06-29