Gwiezdne wojny: Część I niesamowite przekroje

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars: Episode I Incredible Cross-Sections
83-237-0292-6
Kasa

14 niewiarygodnie szczegółowych przekrojów, w tym rozkładówka centrum sterowania robotami Federacji Handlowej, a także encyklopedyczny tekst, gwarantujący pełną informację o pojazdach z Gwiezdnych wojen: Części I. Zobacz najszybsze ścigacze w galaktyce i zawody, gdzie stawką w wyścigu jest życie lub śmierć; złocisty myśliwiec N-1 Naboo; barkę desantową Federacji Handlowej i jej niepokonany...

Zobacz najszybsze ścigacze w galaktyce i zawody, gdzie stawką w wyścigu jest życie lub śmierć; złocisty myśliwiec N-1 Naboo; barkę desantową Federacji Handlowej i jej niepokonany ładunek; przerażającą broń pancernych wozów bojowych tajnej armii.
Odkryj groźne tajemnice infiltratora Sith; w jaki sposób gungańska łódź podwodna zanurza się i przeżywa w zdradzieckich głębinach Naboo; niezwykłą, wewnętrzną konstrukcję bezzałogowego myśliwca.
Poznaj grację i piękno królewskiego okrętu Naboo; ukryte środki sterowania flotą inwazyjną Federacji Handlowej
i jeszcze więcej!

źródło opisu: tył okładki