Nowy Jork - ostatnie słowo Hitlera

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-61-2
hitler, II wojna światowa
miszol

Kwiecień 1945 roku, siedem u-bootów płynie w kierunku Stanów Zjednoczonych. Według wywiadu mogą przewozić tajną broń o niespotykanej dotąd sile rażenia. Na ich spotkanie wypływa amerykańska flota. Ostatnia wielka bitwa na Atlantyku kończy się porażką III Rzeszy. W tym czasie na wschodnim wybrzeżu USA zostają pojmani niemieccy szpiedzy. Na początku XXI wieku nowojorski dziennikarz Charles...

Na początku XXI wieku nowojorski dziennikarz Charles Kukliński wpada na trop „Ostatniego szpiega Hitlera”. Władze ukrywają jego istnienie w obawie przed zamachami, w których miał odegrać kluczową rolę podczas wojny. Czy Klaus Wagner rzeczywiście jest w posiadaniu nazistowskiej broni, która jest w stanie zagrozić największej metropolii USA?

Porywająca i realistyczna wizja zamachów na Nowy Jork, która na zawsze mogła zmienić historię II wojny światowej, a która swój finał może mieć w dzisiejszych czasach.

źródło opisu: www.wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: www.wydawnictwopoligraf.pl