Starożytny Egipt

Wydawnictwo: Debit

Idealna książka dla miłośników dawnych cywilizacji. W zajmujący sposób przedstawia kulturę i dzieje starożytnego Egiptu, opisuje najwazniejsze bóstwa i obrzędy religijne, budowle i samo ich wznoszenie, warunki życia i obyczaje. Poznajemy także historię wykopalisk archeologicznych i tajniki procesu mumifikacji. Oprócz kolorowych ilustracji książka zawiera także fotografie dzieł sztuki i liczne rozkładane elementy. Trójwymiarowe modele pozwolą nam zajrzeć do wnętrza piramidy, podziwiać słynna maskę Tutenchamona i autentyczny rydwan.Mozemy zagrać w egipską grę planszową.

| 2013-11-11
karcia | 2015-07-11