Czarodziejskie przygody Franka

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-370-8
Franek, przygody
Ola Markiewicz

Franek mieszka z rodzicami i siostrą w starym, pełnym tajemniczych zakamarków domu z wielkim ogrodem. Na strychu dzieją się bardzo, bardzo dziwne i fascynujące rzeczy, dlatego pewnego dnia chłopiec decyduje się odwiedzić to ciemne i zakurzone miejsce, a tam... O tym, kogo Franek poznał na strychu, dlaczego przygody chłopca były czarodziejskie, kim są Hubert i Kubuś oraz co się wydarzyło w ogrodzie dowiesz się z tej pełnej humoru książki. Jej autor opisał piękny świat dzieciństwa, w którym magia dobroci i przyjaźni tworzy wyjątkową aurę.

źródło opisu: http://merlin.pl/Czarodziejskie-przygody-Franka_Le...(?)

źródło okładki: http://www.bajarka.pl/prod_47048_Czarodziejskie_przygody_Franka.html

zbyszek | 2014-10-29
Przeczytana: 28 kwietnia 2014

Franek z rodzicami mieszka w starym domu z ogrodem i strychem. Ale ogród i strych nie są takimi zwykłymi miejscami. Jest w nich magia. Pewnego dnia będąc na strychu Franek odkrywa tę magię (widzę tu inspiracją "Lwem , czarownicą i starą szafą" Lewisa i "Akademią Pana Kleksa").
Dzięki tej magii zanurzając się w świat czarodziejskich przygód , których nieodłącznym elementem jest odwaga ,honor, prawość Franek zyskuje nowych przyjaciół.
Książka starannie wydana z ładnymi czarno-białymi i kolorowymi ilustracjami napisana jest piękną polszczyzną

Agmonika | 2012-12-28
Przeczytana: sierpień 2012

Wciągająca i pięknie napisana książka dla dzieci - o przyjaźni, lojalności, szacunku dla ludzi i zwierząt. Dopełnieniem tekstu są bardzo ładne ilustracje. Dzieciaki nie mogły się oderwać :)Zachęcam do przeczytania :)

Ola Markiewicz | 2011-03-02
Na półkach: Przeczytane, 2011, Ulubione
Przeczytana: 27 lutego 2011

To jest przepiękna opowieść. Mam nadzieję, że będzie druga część!

Anna | 2011-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2011

Super książka dla dzieciaków! Gorąco polecam

jofalk | 2013-08-16
Przeczytana: styczeń 2012

Ulubiona książka moich dzieci - i moja ;)

Sabina | 2015-04-27
berit3 | 2014-08-21