Satanizm jako ucieczka w absurd

Wydawnictwo: WAM
Satanism. Is It Real?
satanizm, katolicyzm, szatan, zło
religia
niu

Pozycja ta odpowiada na pytania dotyczące istnienia i rzeczywistości szatana, jego aktywności w świecie współczesnym, co on czyni i jaki jest jego cel, dotyka i analizuje problematykę okultyzmu, New Age i nurty neopogańskie (stanowiące drzwi wejściowe do okultyzmu). Autor przygląda się wielu praktykom satanistycznym oraz ludziom odpowiedzialnym za współczesny satanizm zastanawiając się jednocześnie nad okropnością przestępstw satanicznych obrzędów. Mimo iż książka przedstawia katolicki punkt widzenia, inni chrześcijanie mogą skorzystać z zawartych w niej informacji.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl

Illar | 2013-12-14

Człowiek fanatyk przesadza i pokazuje swoją nadwrażliwość na wszystko co może być "związane" szatanem, na początku chciałem odrzucić ale po przeczytaniu parunastu stron stwierdziłem że mogę poznać podstawy satanizmu i w sumie dużo się dowiedziałem, nie polecam ludzią którzy już coś wiedzą i chcą lgnąć w ten temat dalej, ale ludzi którzy chcą się chodź troche dowiedzieć polecam jak najbardziej

niu | 2011-03-01
Przeczytana: sierpień 2007

Absurdalnia, skrajnie katolicka ocena aktualnej rzeczywistości. Zupełnie jakby autor uznawał całą nowoczesną cywilizację i postęp technologiczny za dzieło szatana.

Małgorzata Stefaniak | 2016-11-08
Marceli | 2016-10-20