Serce w rozterce

Wydawnictwo: ADAMUS

Sanni, najlepsze przyjaciółka Mii, zakochuje się na zabój. Nie ma jednak odwagi zaczepić Juliusa, obiektu swoich westchnień. Mia ma zrobić to za nią. Dlaczego jednak od tej chwili wciąż pisze wiersze! Przecież zdarza się jej to tylko wtedy, kiedy jest zakochana.

Adopedia | 2016-06-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 21 czerwca 2016

Książka opowiada o losach Mii i jej najlepszej przyjaciółki Sanni. Jednakże cała akcja toczy się wokół Mii i jej rodziny oraz znajomych.
Wszystko zaczyna się w autobusie szkolnym, gdzie Sanni, najlepsza przyjaciółka Mii dostrzega chłopaka; bardzo wysokiego blondyna, którego później nazywają "Drągalem". W tym samym momencie Sanni stwierdza, że to mężczyzna jej życia. I od tej chwili chce, aby Mia ich zeswatała. Ona się zgadza, ale po jakimś czasie odkrywa coś, co może zniszczyć jej przyjaźń z Sanni!
Jej najlepsza przyjaciółka ma już obiekt swych westchnień. Ale Mia również, dość nietypowy, ponieważ nigdy nie widziała go na żywo. Jej wybrańcem jest Marc, piosenkarz z zespołu "Boypowder". W pewnym momencie udaje jej się go spotkać, a nawet być w jego ramionach, ale wtedy odkrywa coś, co bardzo ją zaskoczy w tej kwestii.
A teraz o zamiłowaniach Mii. Są nimi wiersze i wszelakie rymy, które są na początku każdego rozdziału, sytuacji itp. Można również przeczytać jej całe wiersze, które...

koniaralisa13 | 2016-09-09
Przeczytana: 09 września 2016

Mia na prośbę swojej przyjaciółki zaprzyjaźnia się z Juliusem, który podoba się Sani,ale jest nieśmiała by z nim się umówić... <3 Na szczęście Mia i Julius się w sobie zakochują i zostają parą!!!! <3 ;* Gorąco polecam tę pouczającą i bardzo wciągającą lekturę dla każdego szczegulnie dla relaksu i na poprawę humoru!!!! :D ;)

Aniapol | 2013-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2013

A to właśnie dzisiaj przeczytałam...Bardzo fajna jak zresztą wszystkie książki tej autorki ,które przeczytałam ;D

Dunya | 2013-07-02
Przeczytana: 04 sierpnia 2010

Książka jest lekka i przyjemna. Idealna na wakacje.

Marta Sikora | 2013-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2010

Myślę, że jest godna polecenia. czytałam to tak dawno temu, ale do dziś pamiętam o czym jest.

tyna226 | 2016-08-17
ciastkokorzenne | 2015-10-26