Magiczna Polska. Reinkarnacja. Jasnowidze. Bioterapia. Szamani. Hipnoza. Duchy. Los

literatura faktu

Autorka porusza tematy z dużą znajomością rzeczy. \Przewija się więc reinkarnacja, jasnowidze, bioterapia, szamani hipnoza, duchy, los.

źródło opisu: z zapowiedzi Wydawnictwa Promocyjnego ALBATROS

źródło okładki: http://www.wydawnictwoalbatros.pl

Larysa | 2012-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2012

Po miłosnych podbojach i historycznych przygodach z ogromną obawą i rezerwą podeszłam do trzeciego ebooka jakiego dostałam. a jednak niepotrzebnie. Tak jak w przypadku pierwszego, tak i tutaj czas spędziłam bardzo miło, a niedogodność mobilna była najmniej ważna jak i prawie niewidoczna.

Cała książka to jeden wielki zbór ciekawych reportaży, a jednak budzących wiele kontrowersji jeśli chodzi o tematykę. Agata Bleja postanowiła sprawdzić na własnej skórze, jak to jest z duchami, hipnozą czy reinkarnacją. W tym celu przemierzała kraj by spotkać się z ludźmi, którzy mają o tym wszystkim jakieś pojęcie. Po każdym świetnym reportażu, możemy przeczytać komentarz autorki do treści o której w tej chwili mowa. Sprawdźcie sami, czy zgodzilibyście się z Agatą i jej poglądami.

Książka w jednym zdaniu - szybka, łatwa i przyjemna. Umila czas w nudne dni, kiedy to nie ma co ze sobą zrobić, a komputer bądź laptop ciągną magnetyczną siła do siebie. Tak wiec, zasiądźcie i zagłębcie się w tajniki...

Mich | 2012-06-12
Natalia Mirowska | 2011-03-01