O rozwodzie

Wydawnictwo: Oficyna Naukowa

CHCEMY WIEDzIEĆ to seria przeznaczona dla młodzieży, a także dla dorosłych, którzy chcą swoim dorastającym dzieciom odpowiedzieć na rozmaite pytania z różnych dziedzin życia.

lika93 | 2014-11-04
Przeczytana: 28 października 2014

Książkę wypożyczyłam do mojej pracy licencjackiej. Jest ona rozmową dorosłego z dzieckiem na temat rozwodu, rozstania, rodziców, życia po rozwodzie. Nie można jej uznać za jakiś świetny poradnik, ponieważ nie możemy założyć z góry, że dziecko zada nam akurat takie pytania. Jednakże można zainspirować się jak wyjaśnić niektóre rzeczy dziecku, które jest już w stanie je zrozumieć, bo dla 4 latka takie odpowiedzi byłyby niejasne. Czyta się to bardzo szybko, bo w jeden wieczór, dlatego osoby zainteresowany powinny zapoznać się z tą pozycją, by poszerzyć swoją wiedzę.

Przeczytana: 18 lipca 2016

Szczerze... to liczyłam na coś więcej. Książkę kupiłam do pracy dyplomowej. Wiadomo, że nie poruszy ona wszystkich aspektów, ale jakieś małe detale z niej dla siebie wyniosłam. W jakimś stopniu mnie wzbogaciła, ale szału nie było. Czyta się dość szybko, więc to jest książka na jedno popołudnie.

emila9871 | 2013-10-12
Przeczytana: 14 października 2013