Nadzieja większa od wszystkiego

83-7030-292-0
religia, Jan Paweł II
religia
Oliwia

Nowy wybór myśli Papieża Jana Pawła II, choć poświęcony wyłącznie nadziei, dotyka rożnych sfer życia człowieka, gdyż w nauczaniu Ojca Świętego "nadzieja płynie niczym wielka rzeka - pisze Autor wyboru - ogarnia wszystkie nasze codzienne sprawy, całe nasze życie duchowe, intelektualne, społeczne, rodzinne, narodowe, światowe. Myśli Jana Pawła II są głębokie mądrością teologiczną i filozoficzną, ale przy tym odbiera się je jak utwór poetycki, są poezją życia. I zbliżają nas do Boga".

Capy Bara | 2014-08-10
Oliwia | 2011-04-08