Konie

Wydawnictwo: Atlas
Pferde
konie, koń, zwierzęta
tajus

W niniejszym tomie serii CO i JAK specjalistka od hodowli zwierząt i doświadczona amazonka dr Kerstin Neumann opowiada ze znawstwem i wyczuciem tematu o koniach. W interesujący sposób przedstawia historię przyjaźni człowieka i konia oraz liczące setki lat dzieje wspólnej pracy i rozrywek. Prócz tego przedstawia najważniejsze spośród 180 ras koni oraz odpowiada na wiele pytań dotyczących natury koni, ich pielęgnacji i sportów hipicznych. Udziela też rad osobom pragnącym mieć własnego konia lub planującym pracę z końmi. Krótko mówiąc - to książka dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się o koniach czegoś więcej.

źródło opisu: okładka

Anna | 2015-12-28