Najpiękniejszy prezent

Wydawnictwo: Harlequin
Make-Believe Mistletoe
miłość, uczucia
Edyta

Nie ma złego, co by na dobre nie wyszło... Lucy przekonała się o tym, gdy jadąc w Wigilię do rodziny utknęła na oblodzonej szosie. Na szczęście obok stał dom. Gdy w progu pojawił się jego właściciel, uznała, że ma przed sobą uosobienie męskiej urody. Richard nie był zachwycony niespodziewanym gościem, mimo to udzielił schronienia. Lucy zapragnęła, aby ta krótka znajomość przetrwała. Jak jednak przekonać rozczarowanego życiem samotnika z wyboru, że miłość istnieje i nie trzeba się jej bać?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

ijacielubie | 2015-05-01

Książka ta, jak Opowieść Wigilijna, towarzyszy mi w każde święta. Zakopana pod kocem, zagłębiam się w niesamowity urok i ciepło chatki pośrodku niczego, ogrzewam się przy ogniu z kominka, patrząc na dym unoszący się z warsztatu, dekoruję świąteczne drzewko ręcznie robionymi ozdóbkami i oczywiście.. jem zupę.

kotekv88 | 2015-03-10
patrycja | 2014-07-26