Majka, Marcel i sekret kamienicy

Cykl: Opowieści z ulicy Klonowej (tom 3)
Wydawnictwo: Znak

Oto trzecia książka z cyklu Opowieści z Ulicy Klonowej. Majka i jej przyjaciele stają przed wielkim wyzwaniem muszą ratować kamienicę przed obcym właścicielem. Trzeba tylko odnaleźć testament sprzed wojny, ale na strychu wybucha pożar i walizka z dokumentami przepada. Czy uda się odwrócić bieg wydarzeń i zatrzymać stary doma Jaka tajemnica kryje się za jego drzwiamia Ta książka, oprócz wartkiej fabuły, ma jeszcze jeden ogromny walor w mądry sposób porusza problem Holokaustu.

Hannya | 2014-12-07
casperd | 2011-01-10