Idolka

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Cykl: Dziewczyna Super (tom 8)
Wydawnictwo: Amber
Adored

Callie zerwał a z Easym, kiedy wyrzucono go z Akademii Waverly. Teraz wpada jej w oko przystojniak, na którego ostrzy sobie zęby również Brett. Wkrótce jednak Brett będzie miała inne zmartwienie. Jest odpowiedzialna za wymianę prezentów na nadchodzącą Gwiazdkę, a ktoś rozsyła anonimowe maile, w których sugeruje, że prezenty w tym roku powinny być trochę niegrzeczne...

źródło opisu: Amber, 2009

źródło okładki: Amber, 2009

anymore | 2014-02-05
Przeczytana: 03 lutego 2014

Bardzo ciekawa część. Ale nie wiem czy 9 tom już wydali w Polsce, bo nie mogę znaleźć?

Natalia | 2013-03-09
Przeczytana: 07 marca 2013

"Idolka" jest już ostatnią częścią serii Dziewczyny super. Opowiada o dalszych losach uczniów, chodzących do elitarnej szkoły Waverly. Tym razem zbliża się Gwiazdka, trzeba zorganizować świąteczne przyjęcie i ustalić, kto komu ma kupić mikołajkowy, a raczej piekłołajkowy prezent.

Idzia | 2015-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Ogólnie książka mi się podobała bardzo, jednak jest też przesadzona BARDZO i myślę, że każdy to zauważa gdy czyta tą książkę... Ale dobra nic nie mówię, nie będę zniechęcać, bo może ktoś lubi TAKIE typy książek...

Wiktoria | 2010-11-10

Moim zdaniem, postaci z tej książki są... zbyt nowocześni? Ja jakoś nie trawię utraty dziewictwa w wieku 13-14 lat... Tak samo tak zwane "Piekłołajki" trwające praktycznie przez cały czas były wręcz obrzydliwe.

weronikas | 2013-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2013

Książka opisująca życiu bogatych nastolatków mieszkających w ekskluzywnym internacie. Warto poczytać aby się odprężyć i zrelaksować. Jest raczej przewidywalna, nie trzyma w napięciu.

Maer | 2013-02-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione