Gorąca linia

Hotline
837070204X
miłość, uczucia
Edyta

Erin wyniosła z małżeństwa przykre wspomnienia. Mąż, którego darzyła zaufaniem i uczuciem, porzucił ją i ich maleńką córeczkę. Młoda, piękna kobieta postanowiła samotnie wychować dziecko i nie wiązać się z żadnym mężczyzną. Gdy pewnego burzliwego wieczoru Erin odebrała w swoim mieszkaniu telefon, nie wiedziała, że jej życie zaczyna się na nowo.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Zapewne większość Pań widniejących w komentarzach zdziwi się "facet tutaj!!! w dodatku napisał opinie!!" otóż owszem facet który stara się nie oceniać książki po okładce, dlatego też widząc swoją ukochaną Mamę która w czasach mojego dzieciństwa zaczytywała się w rozsławionych przez płeć piękną Harlequinach postanowiłem zmierzyć się wreszcie i z tym "rodzajem" literackiego tworu, i porwać jej jedną.

Moja opinia niestety nie może być przychylna, z trudem przebrnąłem przez 3/4 książki, z każdym zdaniem zadając sobie pytanie "naprawdę coś tak banalnego i nieprawdziwego może zrzeszać tak wiele kobiet?" NAPRAWDĘ!? NO WAY... a jednak.

Dlatego na jednej poprzestanę, literatura KOBIECA niech pozostanie kobiecą. Spróbowałem (bo książki przecież są dla każdego), obiektywnie oceniam, nigdy więcej :P

kotekv88 | 2014-11-06

juz dawno nie zachwycilam sie tak książka;-)Prosta opowiesc o trudnych wyborach zyciowych , watpliwosciach o zaufaniu i o strachu czy rzeczywiscie bedzie to dobra decyzja. Oczywiscie rzadko zdazaja sie historie zeby w tak krotkim czasie zakochac sie bez pamieci i planowac dalej zycie z ta osoba....no ale od czego sa marzenia.;-)

Ines | 2017-02-20
Na półkach: 2017, Przeczytane