Z każdym nowym dniem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Heartland. Every New Day
978-83-245-8822-0
konie

Znany na całym świecie cykl Heartland opowiada o schronisku dla koni wtulonym między wzgórza Wirginii, które jest przytuliskiem nie tylko dla zwierząt. Leczy się tu blizny przeszłości, jakie noszą źle traktowane konie. Także ludzie przebywający w Heartlandzie znajdują tu ukojenie i siłę do pokonywania życiowych przeciwności.

Justyna Antoniewicz | 2015-05-11
Przeczytana: 11 maja 2015

Seria Heartlandu piękna i głównej bohaterki Amy...Zachwycona jestem tą książką przeczytałam bardzo chętnie, urocza,przecudna naprawdę!!!

SeaGoddess | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2009
Przeczytana: sierpień 2009

Amy musi się zająć Mefistem - wałachem, który kiedyś był wspaniałym skoczkiem, lecz teraz boi się przejść przez kilkucentymetrową przeszkodę. Dziewczyna zafascynowana poprzednią wizytą u dawnego przyjaciela mamy - Indianina Hutena - postanawia zabrać Mefista do jego stadniny i tym samym wypełnić obietnicę, którą przed laty złożyła mama.
Wzruszająca książka, pięknie obrazująca więzi które łączą nas z ludźmi - zarówno żyjącymi, jak i zmarłymi.

Anima | 2015-05-09

Moja ulubiona książka z tej serii, jedyna którą zachowałam.
Pomaga mi zrozumieć, że czasem w drodze do celu za bardzo się spieszymy, a tymczasem droga to codzienność...
Naprawdę warta przeczytania.

Kamciax | 2016-05-13

Amy tym razem musi zmierzyć się z pracą z koniem bojącym się przeszkód. Niestety, nie wychodzi jej to zbyt dobrze. Postanawia więc wyjechać wraz z nim do stajni dawnego przyjaciela mamy - Hutena. Dopada tam ją jednak tęsknota a domem. Jest też sfrustrowana tym, że nic nie dzieje się zgodnie z jej oczekiwaniami - koń nie robi postępów, nikt nie udziela jej konkretnych porad na które liczy... Czy będzie to dla Amy lekcja pokory? Czego nauczy ją wizyta w ważnym dla jej mamy miejscu? Przekonajcie się sami!

| 2012-07-15

Bardzo fajna książka o problemach nastolatki. Seria tych książek opisuje typowe życie dziewczyny mieszkającej na wsi, lecz pokazuje również jak zmaga się z demonami przeszłości, problemami.
Warto przeczytać całą serię

martad | 2014-03-31
Przeczytana: marzec 2014

Tak jak każdy Heartland,i ten wciągnął mnie tak,że nie mogłam się od niego oderwać mimo,że uważam go za najsłabszą część z tych,które dotąd przeczytałam to i tak bardzo polecam ;)

mel90212 | 2013-08-03
Przeczytana: 2011 rok

Jedna z lepszych książek z serii Heartland - w jakiś sposób inna od reszty, dzięki wizycie Amy w stajni Indianina Hutena, coś w tym wszystkim naprawdę mnie zachwyciło :)

Alaya | 2012-02-25
Przeczytana: 07 lutego 2010

Jedna z moich ulubionych książek. Chwilami była trochę nudna i czytanie trochę się "ciągnęło", ale, mimo to, jest świetna.

Daria | 2014-08-16

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką!

Sensitiva | 2011-09-27

Kocham całą serię Heartland.