Dylematy milionera

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-89-6
bogactwo, finanse, zarządzanie
Jula

Całe życie polega na wyborach. Kup książkę tego młodego autora, a przekonasz się sam, że był to dobry wybór. Chociaż nie znajdziesz recepty na stanie się członkiem elitarnego klubu właścicieli kilku zer na koncie, to z pewnością nieraz zachichoczesz, przerzucając kartki tej lektury. Paralela między barem mlecznym a francuską restauracją, pozornie sprzeczna, zdaniem twórcy pozwoli na...

Paralela między barem mlecznym a francuską restauracją, pozornie sprzeczna, zdaniem twórcy pozwoli na zrozumienie jednego z wielu aspektów bycia bogatym. A dlaczego? Bo milioner spróbował już w życiu wszystkich rodzajów kawioru, wina i dziczyzny, i wie, że najlepsze jest to, od czego zwykli ludzie tak bardzo chcą uciec – domowe, niewyszukane jedzenie.
Dylematy milionerów nie są wcale błahe. Nie wystarczy wejść do galerii i powiedzieć: „Poproszę te obrazy z lewej ściany, odtąd dotąd”. Trzeba umieć kupić coś, co sprawi, że inni milionerzy zobaczą w nas ekscentryków.
Niestety, jak mówi Kuba Wojewódzki: „Nie każdy mężczyzna z widłami to Posejdon”, a więc, parafrazując: nie każdy kulturalny mężczyzna to milioner.
Kupując tę książkę z pewnością będziecie bardziej przygotowani na niespodziewane członkostwo w klubie milionerów, czego autor z całego serca życzy każdemu nabywcy „Dylematów milionera” i sobie.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com