Indiańska zdobycz

Tłumaczenie: Michał Wroczyński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Scarlet". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Stormwalker
miłość, historia, uczucia
Iwonka58

Karolina Północna, wrzesień 1711. Indianie zamordowali rodziców Laury Gray, a ją samą zhańbili. Poprzysięgła zemstę, lecz cóż mogła zrobić samotna, biedna dziewczyna, skoro odrzucili ją nawet swoi, uznając, że dla - kobiety skalanej przez dzikich nie ma miejsca wśród białych obywateli. Musiała jednak przeżyć, musiała znaleźć schronienie, zwłaszcza że po tym, co się stało, nie była już...

Karolina Północna, wrzesień 1711.
Indianie zamordowali rodziców Laury Gray, a ją samą zhańbili. Poprzysięgła zemstę, lecz cóż mogła zrobić samotna, biedna dziewczyna, skoro odrzucili ją nawet swoi, uznając, że dla - kobiety skalanej przez dzikich nie ma miejsca wśród białych obywateli. Musiała jednak przeżyć, musiała znaleźć schronienie, zwłaszcza że po tym, co się stało, nie była już sama.
Krążąca Burza był świadkiem jej udręki i cierpiał, widząc jej cierpienie. Wiedział, że on, wojownik plemienia Hatorasków, nie może nawet marzyć o tej kobiecie. Może jednak uda mu się sprawić, by przestała
nienawidzić wszystkich Indian bez wyjątku?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.bialykruk.com.pl