Tyłem

6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-89414-03-1
trammer, opowiadania
Camillos

"Trammer zalicza się do wielkich ironistów", "czyta się to fantastycznie, delektując się i śmiejąc na przemian", "geolog, który może uczyć pisarzy władania piórem, zaś filozofów trafiania z przemyśleniami do każdego umysłu" - to tylko fragmenty prasowych recenzji. "Tyłem" jest najnowszym wyborem jego tekstów z lat 1995-2004, drukowanych na łamach "Gazety Wyborczej", "Powściągliwości i Pracy"...

"Tyłem" jest najnowszym wyborem jego tekstów z lat 1995-2004, drukowanych na łamach "Gazety Wyborczej", "Powściągliwości i Pracy" oraz "Rzeczypospolitej".

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.alejahandlowa.pl

Megsss | 2013-08-30

Książki J. Trammera polecił mi kolega. Do tej pory ciepło wspominam ich lekturę, żałując że nic nowego nie wydaje.

Olka | 2013-03-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013