Wszystko czego pragniesz

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
7 (18 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
What you wish for
miłość, uczucia
Edyta

Helen Ward, przez lata bita i poniżana, ucieka od brutalnego męża. Los stawia na jej drodze życzliwych ludzi, oddanych przyjaciół i wspaniałego mężczyznę. Dzięki nim nabiera wiary w siebie i odnajduje szczęście. Ale wie, że mąż poprzysiągł sobie ją odnaleźć...

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

Helen Ward była bita, maltretowana i poniżana przez swojego męża ucieka od psychopaty, tyrana, który zniszczył jej życie przeszła horror w własnym domu mąż Helen stosował przemoc wobec niej,
jednak los stawia na drodze Helen wspaniałych, dobrych i życzliwych ludzi, oddanych przyjaciół oraz wspaniałego mężczyznę odzyskuje wiarę w siebie,odnajduje szczęście.
Lecz mąż Helen poprzysięga zemsty chce się zemścić na żonie.
Dramatyczna, pełna emocji opowieść o miłości, o zawiści, o przemocy i desperackiej walce o szansę na nowe życie.
Emocjonalna, wzruszająca, chwyta za serce i bardzo dobra książka warto przeczytać polecam bardzo!!!!

kajasl | 2012-03-20

Bardzo dobrze się czytało, historia bardzo fajna

havrankowa | 2016-07-20
Magdalena | 2016-01-03