Pieriestrojka w imię Chrystusa

Wydawnictwo: Rebis
Perestroika Christi
83-85202-27-7
ewusia81

dy w 1917 roku Lenin obejmował władzę, Matka Boska ukazała się trojgu dzieciom w Fatimie, w portugalii, i za ich pośrednictwem objawiła światu Trzy Sekrety * Pierwszy sekret mówił, w jaki sposób grzesznicy mogą uniknąć piekła * Drugi sekret przepowiadał, że Rosja rozszerzy swój ustrój totalitarny na cały świat i podpowiadał ludzkości, w jaki sposób uwolnić się od...

Pierwszy sekret mówił, w jaki sposób grzesznicy mogą uniknąć piekła
Drugi sekret przepowiadał, że Rosja rozszerzy swój ustrój totalitarny na cały świat i podpowiadał ludzkości, w jaki sposób uwolnić się od komunizmu.
Trzeci sekret nigdy nie został ujawniony. Do tej pory żaden z papieży nie odważył się ujawnić treści trzeciego sekretu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl