Siewcy śmierci

Tłumaczenie: Michał Juszkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacyjne Debiuty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Choosers of the Slain
powieść amerykańska
sskot

Rok 2006. Argentyńska piechota morska dokonuje inwazji na brytyjską stację badawczą na Antarktydzie. Celem są bogate złoża surowców mineralnych. Stany Zjednoczone wysyłają w kierunku Antarktydy jednostkę znajdującą się najbliżej punktu zapalnego - supernowoczesny, niewykrywalny dla radarów niszczyciel dowodzony przez komandor Amandę Garrett. Okręt ma uniemożliwić Argentynie przetransportowanie na Antarktydę wojsk i zaopatrzenia.

źródło opisu: Amber, 1997

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

przemek87lbn | 2016-02-05
Przeczytana: 23 grudnia 2015

Taka spce opera tylko że na morzu. Nic specjalnego ale bez problemu doczytałem do końca i nawet momentami było nieźle. Ot taki sobie zapychacz czasu.

Sławek Świtaj | 2016-09-14
Przeczytana: 03 lutego 2016