Miejsca sakralne w Polsce

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dziedzictwo Narodowe.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Videograf II
świątynie, kościoły, zabytki
albumy
Krzysztof

Bogato ilustrowany album pełniący rolę przewodnika po najciekawszych polskich sanktuariach. Są to licznie odwiedzane przez pielgrzymów obiekty, które zasłynęły dzięki cudownym obrazom czy figurom świętych. Za pomocą kolorowych fotografii i tekstów przedstawiających historię i dzisiejszy stan poszczególnych obiektów i przedmiotów kultu, autorzy książki zaprezentowali ponad 50 sanktuariów, głównie maryjnych. Wierni, którzy chcieliby odwiedzić te miejsca, znajdą tu także informacje o terminach odpustów i możliwościach dojazdu do danej miejscowości.

źródło opisu: EMPIK

Krzysztof | 2011-02-27