Jestem inna jestem lepsza, Pamiętnik

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
The better woman
ewusia81

To piękna książka o istocie kobiecości, pragnieniu życia- poznania jego smaku i głębi.
Trzydziestoparoletnia powieściopisarka - zdrowa, pełna energii, odnosząca sukcesy zawodowe, szczęśliwa w życiu prywatnym, przekonana, że sama stanowi o własnym życiu i ciele, decyduje się na urodzenie dziecka. Ten fakt zmienia wszystko w jej życiu i zmienia ją samą.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: materiały wydawnictwa

ewusia81 | 2011-02-27

"Czy odważyłabym się zajść w ciążę, gdybym zawczasu wiedziała, jak dalece przyjście synów na świat zmieni moje ciało? Owszem, tak. Po tysiąckroć tak. Codziennie uważam się za szczęściarę, że ich mam"
(cyt z okładki)

Książka ukazuje kobiece poświęcenie i determinacje by doświadczyć macierzyństwa. Rewelacyjna, nader szczera, czasem aż brutalna w swojej prawdzie.

Olusia | 2015-12-23
Przeczytana: lipiec 2012

Niby spełniona kobieta, szczęśliwa, czerpiąca zadowolenie z życia, decyduje się na dziecko. Ta decyzja zupełni zmienia jej dotychczasowe życie i zmienia hierarchię wartości.

Wisienka | 2014-04-13
Moni | 2013-12-30