Byłam szczęśliwa w Lowcountry

Seria: Historie Ludzkie
Wydawnictwo: Świat Książki
Low Country
angel

Karo Venable nie jest szczęśliwa, choć żyje w luksusie. Nie może dojść do siebie po tragedii, która wydarzyła się przed pięciu laty. Ukojenia szuka na Peacock's Island, w zacisznym zakątku niegdyś należącym do jej dziadka. Pewnego dnia pojawia się tam tajemniczy mężczyzna z małą dziewczynką. Ci "intruzi" okażą się zwiastunami dramatycznych wydarzeń

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl

gwiazdka | 2016-03-08
Na półkach: Przeczytane, Rok 2016
Przeczytana: 08 marca 2016

Nie jest to porywająca powieść, gorzej, początek wieje nudą, przeskoki czasowe i budowa zdań męczą, postaci pierwszoplanowe są tak idealne i nijakie aż mdłe. Brakowało mi uczuć i emocji, jakiejś głębszej treści i czegoś, co mnie zaskoczy. Te kilka gwiazdek daję za drugą połowę książki chociaż i ta nie powala, ale czytało się przynajmniej szybciej. „Byłam szczęśliwa w Lowcountry” niczym nie zaskakuje, niczego nie wnosi, środek w jakimś stopniu zaprzecza zakończeniu. Ot czytadło, którego nie polecam.

Komediantka | 2017-05-05
Liberi | 2017-04-24