Wielka Encyklopedia Medyczna (eks–fvt)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielka Encyklopedia Medyczna / Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gazeta Wyborcza
978-83-286-0306-2
zdrowie, medycyna
Adam

Tom 6 (eks–fvt) tej nowoczesnej serii wydawniczej prezentuje w porządku alfabetycznym zagadnienia należące do następujących obszarów tematycznych: zdrowie, medycyna, profilaktyka chorób, nowości w dziedzinie medycyny, farmacji i biologii. Omówiono w nim m.in. tak aktualne dziś problemy jak eutanazja, epidemiologia chorób zakaźnych czy fobie. Przejrzyście zbudowane hasła wzbogacone są licznymi...

Omówiono w nim m.in. tak aktualne dziś problemy jak eutanazja, epidemiologia chorób zakaźnych czy fobie. Przejrzyście zbudowane hasła wzbogacone są licznymi ilustracjami, tabelami, schematami i wykresami.

Oprócz części encyklopedycznej w tomie znajdują się monografie poświęcone fizjoterapii i wpływowi ćwiczeń fizycznych na stan naszego zdrowia oraz artykuły na temat endometriozy i enurezy. Atutami kolekcji są przystępny język, prosta nawigacja, a także różnorodność materiałów uzupełniających.

Słowem – tom 6 serii „Wielka Encyklopedia Medyczna 2011” to publikacja dla wszystkich, którzy interesują się zagadnieniami medycznymi i chcą efektywnie dbać o swoje zdrowie, przydatna zarówno w domowej biblioteczce, jak i w instytucjach związanych z opieką zdrowotną.

Hasła:
eks–fvt