W imieniu Zeusa

Tłumaczenie: Ryszard Wojnakowski
Wydawnictwo: Bertelsmann Media
Im Namen Von Zeus
Gantu_mn

Autor od lat zajmuje się z zamiłowaniem badaniem zagadek ludzkiej cywilizacji, ale po raz pierwszy poświęca osobną książkę kolebce kultury europejskiej. Formułuje zupełnie nowe poglądy na znane o dawna mity, obyczaje i przedmioty kultowe, jak również dochodzi do zaskakujących wniosków o wciąż niewyjaśnionej zagadce Atlantydy. Pisarz jest najsłynniejszym i najbardziej konsekwentnym zwolennikiem tezy, że pojawienie się człowieka na Ziemi oraz rozwój cywilizacji spowodowały istoty pozaziemskie. Przedstawia nowe dowody na poparcie przypuszczeń, które odrzucane przez naukowców - fascynują czytelników.

źródło opisu: www.merlin.pl

źródło okładki: zdjęcie własne

Azazello | 2016-10-17
Przeczytana: 17 października 2016

Nie zachwyciła mnie ta książka, ani też nie odrzuciła. Niemniej jednak po kolejne tego Autora raczej już nie sięgnę.

pmpawmil | 2016-12-02
Przeczytana: 01 grudnia 2016